За трезвението и молитвата
За трезвението и молитвата

За трезвението и молитвата

Автор :Преп. Исихий Йерусалимски
Издателство :Св. апостол и евангелист Лука
Наличност :ДА
Цена : 6,00 лв.
Количество :  

Душеполезно и спасително слово на преподобни Исихий, презвитер Йерусалимски

-----------------

Корици: меки

Страници: 149

Година: 2020